Hakkımızda

GM Bilişim Teknoloji Ltd. Şti.(Kuruluş 2009); Microsoft tabanlı işletim sistemlerine destek, servis ve bakım hizmetleri sunan Bodrum merkezli bir bilişim firmasıdır. Bu hizmetlerin yanısıra bilişim konusunda dışkaynak kullanımı sunar ve firmaların özellikle dönemsel çalışan Turizm ve Yat firmalarının bilişim konusunda harcadığı insan kaynaları giderlerini azaltmak üzere çözümler geliştirir. Tüm bu hizmetleri sağlarken bilişim etik değerlerine dikkat eder ve gizliliği en üst seviyede tutar. Bilişim iş süreçlerini ITIL tabanlı olarak yürütür. Sağladığı yardım masası hizmeti ile müşterilerin operasyonel maliyetlerini aşağıya çeker, hızlı ve kesintisiz bilişim servis hizmetleri almalarını sağlar.
Tüm bu hizmetleriyle sıradan bir bilgisayar servis firmasından ayrılır.

GB Bilişim Hakkında Misyon Vizyon

Vizyonumuz

21. YY'da bilişim sektörünün genç ve yenilikçi yüzünü; hızını, kalitesini, dinamiklerini ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektöre kalıcı çözümlerle sunan, Muğla’nın lider bilişim grubu olmak.

Misyonumuz

Sorgulayıcı, paylaşımcı, değişime açık, genç insan gücüne yer vermek. Sınırsız hizmet anlayışı ve güçlü bir altyapı ile bilgi işlem projeleri üretmek. Müşteri talepleri doğrultusunda, şeffaf ve kurumsal bir yapı oluşturmak. Müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeden hızlı ve kalıcı çözümler yaratmak.