HAKAN AMBALAJ

Etkin stok kontrolü, hızlı faturalama...

Etkin stok kontrolü, hızlı faturalama...

SATINALMADAN SATIŞA, DEPOLAMADAN STOĞA, MUHASEBEDEN FİNANSA, İNSAN KAYNAKLARINDAN BORDROLAMAYA KADAR TÜM İŞLETME SÜREÇLERİ YÜKSEK TEKNOLOJİ BİLGİ İŞLEM SİSTEMLERİ SAYESİNDE HIZLI, GÜVENİLİR ZAMANINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR…

     Başta Bodrum ve çevresindeki ilçeler olmak üzere ambalaj ve kullan at ürünlerin toptan ve perakendeciliğindeki lideri Hakan Ambalaj, kaliteli hizmet anlayışı, müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermek, fiyat avantajını sağlamak ve rahat alışveriş yapabilme imkanı sağlamak adına 1994 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

     Microsoft Dynamics Axapta ile kısa sürede ERP kültürünün yerleşmesi, sistemli olarak iş yapış şekline dönüşmesi ile Hakan Ambalaj / RAF markasının sağlam ve doğru adımlarla değerlenmesini sağladı. Büyüyen kurumun tüm ihtiyaçlarının tek bir ERP sürecinden karşılanması ile karmaşık yazılımlar ve birbirleriyle uyumsuz çalışmalarının sonuna gelindi. Özellikle Microsoft Dynamics Axapta nın sunduğu raporlama olanakları sayesinde işletme doğru kararları daha hızlı verebilir hale geldi. Ekranlarda Microsoft Office uygulamalarına benzemesi, gelişmiş ve detaylı raporlama imkanları sunması, kişiselleştirme özellikleri ile Microsoft Dynamics Axapta işgücü verimliğini arttıran en önemli araçtır.

     GM Bilişim sağladığı koordinasyon ile Microsoft Windows Server 2012 sunucu sistemlerinde, Microsoft SQL Sunucuları üzerinden Dynamics Axapta’nın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamış, katma değerli hizmetleri ile işletmenin bilgi işlem gücünü harekete geçirmesinde yardımcı olmuştur.

Diğer Başarı Hikayeleri