COCOS THE CLUB

Güvenli ve hızlı kablosuz internet

Güvenli ve hızlı kablosuz internet

PATRONSOFT UN FIRSTSPOT HOTSPOT YAZILIMI İLE OTEL KULLANICILARI EN GÜVENLİ EN HIZLI YOLDAN KABLOSUZ İNTERNETİN KEYFİNE VARIYOR…

      Denizin hemen kıyısında, doğa ile iç içe sade renklerle, ince detaylarları öne çıkaran zamansız modern bir otel; COCOS THE CLUB. Misafirlerine bu eşsiz atmosferi 167 odasında, özel kum plajında, havuz başında otelin 31.000 m2 lik tüm alanlarında yüksek hızlı Kablosuz İnternet ile ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor.

      2002 yılından beri Hong Kong lu hotspot yazılımı üreticisi patronsoft un firstspot hotspot yazılımı ile kullanıcılar T.C. Kimlik no veya Pasaport numaraları ile internete güvenli bir şekilde çıkış yapıyorlar. Yeni nesil sunucular üzerinde çalışan firstspot ile misafirlere ayrı ayrı kotalar, hızlar ve yetki sınırlamaları atanabiliyor, böylece konaklaması sona ermiş misafirin sisteme tekrardan girişi önlenerek güvenlik sağlanabiliyor. Eş zamanlı 250 nin üzerinde kablosuz bağlantı sağlanabilen sistemde, misafirler güvenli, hızlı ve kayıt altına alınan internet sayesinde hem tatil yapıyor hem de günlük işlerini yapabiliyorlar.

     Patronsoft Firstspot ile ne yapılıyor?
- Misafirler T.C. Kimlik no, pasaport no ları gibi kritlerler ile sisteme giriş yapabiliyor.
- Otel misafiri olmayanların ve yetkisiz kişilerin kablosuz interneti kullanması engellenebiliyor. Böylelikle kablosuz internetin verimliliği artıyor.
- Kimlik doğrulama sayfası otel tanıtım sayfası yapılıp otelin duyuruları aynı ekrandan tüm kullanıcılara bildirilebiliyor.
- Misafirlerin internetleri ayrı ayrı sınırlandırılıp hangi sitelere giriş izni verilip verilmeyeceği ayarlayabiliyor.
- Kablosuz internet kullanımı misafirin bilgileri ile kayıt altına alınabiliyor.
- Ek donanım ihtiyacı olmadığından işletmenin herhangi bir sunucusuna yükleme yapılıp kablosuz internet doğrulama sistemi hızlı bir şekilde aktif hale getirilebiliyor.
- Tüm access point (kablosuz erişim noktası) ler ile tam uyumlu.
- Tüm mobil cihazlar ve akıllı telefonlar ile tam uyumlu.
- Paypal ile kredi kartı kimlik doğrulaması sayesine interneti ücretlendirmeniz mümkün.
- Kısa süreli misafirler için (restaurant a veya bara gelen) kısa süreli kullanıcı adı ve şifre oluşturulabiliyor.
- Çoklu dil desteği ile giriş sayfaları her ülkenin misafirine uyarlanabiliyor.
- Web arayüzü ile sıradan bir bilgisayar kullanıcısı bile çok kolay bir şekilde kullanıcı açıp, detaylara bakabiliyor.

Diğer Başarı Hikayeleri